Adria ADRIA Matrix Axess 670 SL, 165HP, EURO 6D

Brno, Jihomoravský kraj
0
Typ Obytné vozy
K sezení 5
Lůžek 5 + 1
Hmotnost 2979 kg

Parametry

 • Značka:  Adria
 • Model:  ADRIA Matrix Axess 670 SL, 165HP, EURO 6D
 • Šířka:  2299 cm
 • Najeté km:  25000
 • Výška:  3200 cm

Vybavení

Vybavení
 • Markýza
 • Topení
 • Držák na kola
 • Klimatizace
 • TV
 • Kempingový nábytek
 • Vybavená kuchyně

Popis vozu

Nový kompletně vybavený obytný vůz se silným motorem pro celoroční provoz. Stabilitu při jízdě zajistí přídavné vzduchové měchy na zadní nápravě s možností regulace tlaku. Dobrým pomocníkem při cestování bude kemperské autorádio Zenec X-522 S velkým displejem a možností připojení Apple Car Play.  Vyhřívaná odpadní nádrž 85 L, nádrž na čistotu vodu 140 L, teplovzdušné topení Truma Combi E6, LPG s bojlerem. Lednice s velkým mrazákem 167L LPG/220V, tříplotýnkový vařič. V přední části vozu je umístěna TV na DVD, které jsou součástí výbavy. Ložnice je vybavena větší  TV s možností připojení přes mobilní data. Prostorná garáž, 2x solární panel 110Wp , nástavbová baterie 150Ah. Tato sestava zajistí pohodlné kempování na divoko i v zimní sezóně bez nutnosti připojení na elektrickou energii.


Další vybavení vozu .. kompozitové (Tomegas) plynové 2x10 kg lahve + 7,5 kg náhradní. Pro pocit bezpečí je ve voze instalován plynový alarm. Varuje před propan-butanem a narkotickými plyny. Vůz je také vybaven sadou vnitřních a venkovních zámků včetně garážových dveří. Kompletně je vybavena také garáž.  Nechybí sněhové řetězy, podkládací klíny, 40 m prodlužovací kabel včetně redukcí pro připojení k vozu a k el. přípojce, termoizolační plachta kabiny. Dále je garáž vybavena úložným bedýnkovým programem, praktickým sušákem na prádlo + kolíky, základní nářadí (sada kufr), bezkouřový grill, náhradní kazetou na WC,  konev na doplňování vody, kbelík na kuchyňské nádobí. 


Letní venkovní pohodu zajistí kvalitní kempingový nábytek včetně velkého stolu, 3ks židlí, po dohodě lehátko se clonou. Stínění řeší clona na markýzu o délce 4m. Pohodu doladí velká podložka z nepromokavé tkaniny pod markýzu a led pásek pod celou délkou markýzy a možností měnit intenzitu osvětlení.  


DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ !!!

- Domácí mazlíčky nechte prosím doma!
- Minimální praxe v řízení skupina B 3 roky
- Minimální věk řidiče 25 let
- Kauce na případné poškození 30.000,- Kč 
- Při vrácení musí mít vozidlo vypuštěnu nádrž na odpadní vodu a vyprázdněnu WC kazetu
- Interiér vozidla musí být uklizen do stavu při převzetí vozu
- V případě znečištění interiéru vozu bude z vratné kauce stržen poplatek 2000,- za úklid
- Vozidlo se přebírá a předává  s plnou nádrží nafty
- V ceně pronájmu je jedna plynová lahev, náhradní za příplatek 750,-
- Vyzvednutí a vrácení vozu v Brně vždy mezi 9 - 17.00


Klient si může sjednat pojištění kauce při pronájmu vozu a pojištění storna na www.vansafe.cz

 

Obsazenost vozu

Provozovatel

Alex R.

(0x hodnoceno)

Rezervace

Minimální počet nocí rezervace je 4

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení